Fun Factory Smartballs Duo Venušiny kuličky 88 g – fialové

629 

Vysoce kvalitní, tiché a účinné venušiny kuličky. Vylepšený model!

Přečtěte si recenzi na venušiny kuličky

Katalogové číslo: 4032498341651 Kategorie: ,

Vysoce kvalitní, tiché a účinné venušiny kuličky. Vylepšený model!

 

Nová verze těchto oblíbených kuliček od Fun Factory! Propracovanější úchytka, vylepšený design a změna velikosti kuliček – jedna je menší a jedna větší – pro ještě lepší potěšení!Teneo Duo jsou vysoce kvalitní Venušiny kuličky, fungující na standardním principu = uvnitř obou kuliček jsou dutiny a v každé u nich se pohybuje těžká kulička s menším průměrem. Při pohybu pánve se vnitřní kuličky uvedou do houpavého nebo krouživého pohybu a ten se zpětně přenáší ven do vagíny.
Vaginálně vzrušivé ženy tento vnitřní pohyb vnímají jako příjemný a vzrušující pocit. Vedlejší efekt venušiných kuliček je podvědomé stahování poševních svalů, čímž se zpevňuje pánevní dno, zlepšuje se držení postavy a snižují se lehčí formy poporodních inkontinencí. Takové cvičení má vliv i na zvýšení prožitku při orgasmu.
Smartballs Teneo Duo mají nepravidelný povrch pro zvýšení stimulace a současně i zahloubení „Easy In“, které usnadňuje jejich zavádění. Jsou vyrobeny z čistého 100% silikonu (používaného v lékařství), který se vyznačuje velkou čistotou a minimální pravděpodobností na alergické reakce.
Smartballs Teneo mají výborně navrženou vnitřní strukturu a tím jsou oproti ostatním podobným produktům výrazně tišší, ovšem s účinnějšími a déletrvajícími pohyby.
Vzhledem k použitému materiálu je nutné používat pouze lubrikanty na vodní bázi a dezinfekce bez alkoholu.

Minimální průměr

3.2 cm

Maximální průměr

3.6 cm

Použitelná délka

0 cm

Celková délka

10 cm

Hmotnost

88 g

Barva

Fialová

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Vagina

Výrobce

Fun Factory

Materiál

Silikon

Skupina materiálu

Silikon

Povrch

Vroubkovaný