Jak vyděláváme?

Zajímá vás to? Nedivíme se! Je to totiž důležitá otázka: jsou snad recenze placené výrobci hraček, a tudíž jim nejde věřit? A pokud nejsou, kde bereme peníze na provoz stránek?

Chápeme vaši zvědavost a máte právo vědět, jak to tedy je. Abyste nám mohli věřit.

Výdaje na provoz stránek totiž jsou. A ne malé. Je třeba kupovat hračky, abychom si nemuseli vymýšlet a kopírovat názory jiných. Musí se platit i redaktoři. Server a provoz. Je toho dost.

Naše hodnoty

Nejprve nám dovole povědět vám, o co nám tu vlastně jde. Důvěryhodnost je pro nás totiž zásadní. Chceme dlouhodobě fungovat a být pro vás jako spolehlivý přítel, na kterého se obrátíte, když potřebujete radu. Abyste věděli, že si u nás nepřečtěte žádné prodejní kecy, ale čirou pravdu, na základě které můžete s klidem vybírat nové hračky.

Víte, mohli bychom psát recenze podle ostatních, již hotových recenzí. Dát dohromady tři recenze, něco připsat a mít hotovo. Bez toho, abychom hračku vůbec viděli naživo (a museli za ní platit kolikrát vysoké částky). My ale chceme dělat věci pořádně. Abyste nám mohli věřit a abyste se k nám vraceli. Proto hračky opravdu kupujeme a testujeme. A ne, výrobci v našich testech nemají vůbec žádné slovo. Když na hračce vidíme mínusy, moc rádi vám o nich všechno povíme.

Takže jak vyděláváme a jak je to možné?

Je to úplně prosté: affiliate marketing. Pokud ho neznáte, jde v podstatě o to, že vás přes odkazy posíláme na stránky důvěryhodných prodejců, kteří nám pak zaplatí provizi z toho, co koupíte. V žádném případě neplatíte nic navíc. Platíte úplně stejně jako byste nakoupili i bez našeho dokazu, částka je vždy stejná. Jen pokud příjdete od nás, nejde celá cena prodejci, ale my z ní dostaneme malou provizi za to, že jsme vás přivedli. Zkrátka klasický obchodní model.

Proč je to výhodné i pro vás?

Protože jen díky tomu můžeme stránky provozovat a psát pro vás nové užitečné recenze a zajímavé články. Baví nás to, ale bez vašeho nakupování přes naše odkazy by to nešlo. Takhle vyhráváme všichni: vy nakoupíte dobře a získáte spoustu různých rad, my můžeme dál pracovat a přinášet vám kvalitní články.

Takže takhle to funguje. Děkujeme, že jste s námi a nakupujete přes naše odkazy. Právě díky tomu může Lechtivý fungovat a zachovat si nezaujatost a necpat vám reklamy, které vás nezajímají.