Jak používat venušiny kuličky?

Použití venušiných kuliček je snadné.

Zjednodušeně řečeno:

vezmete kuličky, zastrčíte do vagíny a jdete vykonávat víceméně jakýkoliv pohyb.

Nemusíte nic řešit, tím, jak se budete snažit kuličky přirozeně držet vevnitř, posilujete. Užijete si to, vyndáte, umyjete, hotovo.

Posílení pánevních svalů?


A teď podrobněji. Určitě záleží na tom, jak chcete venušiny kuličky používat. Pro posílení pánevních svalů? Nebo pro zpestření nakupování? Předehra s přítelem? Podle způsobu jejich používání si vyberte nejlepší venušiny kuličky přímo pro vás. Pokud jde o cvičení a nejste zrovna ve formě, kupte si ideálně velké a velmi lehké kuličky (30 – 50 gramů). Pokud máte normální formu, pořiďte si normální kuličky kolem 70 – 80 gramů. A pokud už máte něco za sebou, zvažte pořádnou kovovou výzvu… 


Od jejich velikosti a vaše stavu se odvíjí použití lubrikačního gelu. Pokud je pro vás těžké kuličky zasunout, gel vám pomůže. Ale díky němu kuličky také mají tendenci více vyklouzávat ven, takže záleží na každé ženě, zda jí lubrikační gel bude vyhovovat. Venušiny kuličky fungují na tom principu, že se musíte snažit je udržet v sobě, tím stahujete svaly pánevního dna, čímž je jednak posilujete a navíc je to pro většinu žen velmi vzrušující. Slastné pocity podpoří i vnitřní kulička, kterou má většina venušiných kuliček. Vytváří vibrace, což přidává erotický náboj. Ale i bez vnitřních kuliček mohou být kuličky velmi sexy. Stačí, aby byly těžké. Ale každé ženě se líbí něco jiného, je to o vlastní zkušenosti a preferencích.

Když už máte kuličky v sobě, pro jejich správné použití běžte něco dělat. Jděte na procházku, uklízet, zacvičte si. Je otázka, co všechno zvládnete a dokážete.

Čím víc se budete hýbat, tím víc budou kuličky příjemné a posilování pánevního dna efektivnější. Pokud nejste v kondici, mohou vám kuličky na začátku vypadávat. Chce to klid a trpělivost. Pořiďte si ty nejlehčí a na začátku s nimi klidně seďte nebo ležte. Zkuste zatínat svaly a uvidíte, že brzy zvládnete s kuličkami i vyjít na procházku. 

Ze začátku se nepřetěžujte a trénujte raději krátce, doporučená doba nošení kuliček je max. 30 minut. Pokud chcete používat venušiny kuličky především kvůli vzrušení, pak vás nadchnou šikovné moderní kousky, třeba kuličky s vibracemi na dálkové ovládání…