O nás

Ve světě erotiky působíme již dlouho, a mohli jste nás sledovat na našem erotickém magazínu lechtivy.cz, kde se věnujeme recenzím erotických hraček a připravujeme pro vás různé články z oblasti vztahů, lásky a sexuality.

Během psaní nás zaujalo téma posilování pánevního dna a s tím spojené problémy. Proto jsme se rozhodli věnovat tomuto tématu vlastní stránku. Věříme, že se tímto citlivým tématem zabývat hlouběji může přinést prospěch mnoha ženám, a koneckonců, pevné pánevní dno ocení i muži.


Kdo pro vás píše….

Poznejte náš vášnivý tým, který se věnuje tvorbě obsahu na našem webu zaměřeném na posilování pánevního dna. Naši autoři s láskou a odborností píší články, které vám pomohou prozkoumat tajemství pevného pánevního dna.

Kromě toho se v našich článcích dozvíte vše o Venušiných kuličkách a jak mohou přispět k posílení pánevního dna. Jsme tu pro vás, abychom vám přinesli užitečné rady a informace, které oživí váš intimní život. Připojte se k nám a objevte svět pohody a zdraví!

Radek

Vždy jsem hledal různé rady, tipy, inspiraci v oblasti erotiky. Nejdřív třeba v Maximu, pak různě na netu… a jelikož mě baví i tvorba webů, nakonec jsem se rozhodl vytvořit jeden s projektů jako je tento. Abych těm, kteří milují sex a erotiku stejně jako já, usnadnil hledání informací a dal vše na jedno místo.

Vendulka

Miluju erotické hračky. Je to má vášeň už několik let. Zbožňuju zkoušet ty nové a užívat si ty ověřené. Baví mě sdílet své zkušenosti a pomáhat vám vybrat si mezi erotickými hračkami ty nejlepší kousky.