Vibe Therapy Fascinate Venušiny kuličky 80 g – black

220 

Elegantní venušiny kuličky s příjemným hebkým silikonovým povrchem pro ještě příjemnější chvilky.

Katalogové číslo: 6946689011095 Kategorie:

Elegantní venušiny kuličky s příjemným hebkým silikonovým povrchem pro ještě příjemnější chvilky.

 

Kuličky Fascinate mají příhodný název, neboť fascinují vlastnostmi i cenou. Jsou vyrobeny z čistého lékařského silikonu a jsou plně zalité, takže nehrozí nebezpeční zatečení tekutin nebo ulpění bakterií. Povrch mají z větší části tvořen jemným silikonem, ale jsou na 4 místech zpevněny ABS plastem. Spojení kuliček je vělmi měkké a poddajné. Vytahovací šňůrka se dobře ukládá do kalhotek i dobře drží. Součástí balení je i prodyšný hygienický sáček pro bezpečné uložení.
Vnitřní závažíčka jsou velká a težká, dutiny prostorné. To vytváří podmínky pro jejich vyšší účinnost, ale pochopitelně malinko vyšší hlučnost. Ovšem hlučnost je vyšší pouze v poměru s nejdražšími konkurenty. V stejné cenové hladině jde o standardní hluk, ale vyšší intenzitu.
Vaginálně vzrušivé ženy vnímají pohyb těchto kuliček uvnitř těla jako příjemný a vzrušující pocit, které mnohé z žen dokáže přivést až k orgasmu. Vedlejší a ještě zajímavější efekt venušiných kuliček je podvědomé, ale i vědomé stahování poševních svalů, čímž se zpevňuje pánevní dno, zlepšuje se držení postavy a snižují se lehčí formy poporodních inkontinencí. Takové cvičení má vliv i na zvýšení prožitku při orgasmu. Trénované poševní svaly ocení i váš partner při milování, kdy vaše stahy ho dovedou na vrchol rychleji a intenzivněji. Tip: Přečtěte si informace o Kegelovo cvičení pro odstranění zdravotních problémů a zvýšení prožitků při milování!Váha: 80 g

Minimální průměr

0 cm

Maximální průměr

3.6 cm

Použitelná délka

11 cm

Celková délka

0 cm

Hmotnost

80 g

Barva

Černá

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Vagina

Výrobce

Vibe Therapy

Materiál

Silikon + ABS

Skupina materiálu

Silikon

Povrch

Hladký