Fun Factory Smartballs Uno 38 g – červená

490 

Zjednodušená forma velmi účinné pomůcky známé jako Venušiny kuličky.

Katalogové číslo: 4032498331355 Kategorie: ,

Zjednodušená forma velmi účinné pomůcky známé jako Venušiny kuličky.

 

Teneo Uno je zjednodušená forma pomůcky známé jako „Venušiny kuličky“. Jde pouze o jednu kuličku, která pro mnohé ženy postačí. Má stejnou funkci = uvnitř je dutina, ve které se volně pohybuje těžší kulička s menším průměrem. Při pohybu pánve se vnitřní kulička uvede do pohybu a ten se zpětně přenáší ven do vagíny.
Vaginálně vzrušivé ženy tento vnitřní pohyb vnímají jako příjemný a vzrušující pocit. Vedlejší efekt venušiných kuliček je podvědomé stahování poševních svalů, čímž se zpevňuje pánevní dno, zlepšuje se držení postavy a snižují se lehčí formy poporodních inkontinencí. Takové cvičení má vliv i na zvýšení prožitku při orgasmu.
Smartballs Teneo mají nepravidelný povrch pro zvýšení stimulace a současně i zahloubení „Easy In“, které usnadňuje jejich zavádění. Jsou vyrobeny z čistého 100% silikonu (používaného v lékařství), který se vyznačuje velkou čistotou a minimální pravděpodobností na alergické reakce.
Smartballs Teneo mají výborně navrženou vnitřní strukturu a tím jsou oproti ostatním podobným produktům výrazně tišší, ovšem s účinnějšími a déletrvajícími pohyby.
Vzhledem k použitému materiálu je nutné používat pouze lubrikanty na vodní bázi a dezinfekce bez alkoholu. Váha: 38 g

Maximální průměr

3.5 cm

Použitelná délka

4.5 cm

Celková délka

11.5 cm

Hmotnost

38 g

Barva

Červená

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Vagina

Výrobce

Fun Factory

Materiál

Silikon

Skupina materiálu

Silikon

Povrch

Hladký

Vlastnost

Speciální pohyb, Vodotěsný