Svakom Nova Venušiny kuličky růžové

725 

Sada Venušiných kuliček pro posilování pánevních svalů i erotické potěšení.

Katalogové číslo: 6959633100783 Kategorie: ,

Sada Venušiných kuliček pro posilování pánevních svalů i erotické potěšení.

 

Seznamte se s výrobky značky Svakom – luxusní mezinárodní značky erotických pomůcek navržených ve Spojených státech amerických. Vysoce kvalitní výrobky úžasných tvarů  a různých stylů jsou vybaveny speciální dobíjecí technologií, která je přátelská k životnímu prostředí.  U dobíjecích výrobků je doba nabíjení velmi krátká. Vibrátory této řady mají velmi výkonné a přitom neuvěřitelně tiché motory. Výrobky Svakom jsou velmi inovativní a vycházejí z požadavků moderního životního stylu.  Snoubí se v nich péče věnovaná designu, výzkumu a vývoji erotických pomůcek.
Nova Venušiny kuličky – luxusní třídílná sada v elegantním balení, díky níž už nemusíte kupovat více druhů kuliček.  Pro cvičení Kegelových cviků, které slouží k posílení svalů pánevního dna, zde najdete tři druhy kuliček,  různé velikosti i váhy.
Silikonové, na povrchu velmi jemné kuličky, přesně splní požadavky pro různé potřeby cvičení.  Pevné pánevní svaly vám následně poskytnou i výhody v intimním životě. Ať již potřebujete  zmírnit potíže např. po porodu nebo dosáhnout silnějších orgasmů, neotálejte. Cvičení s těmito Venušinými kuličkami vás bude bavit. Tyto kuličky se hodí i pro začátečnice, které postupným cvičením přecházejí z jedné kuličky na dvě – menší a poté větší váhy.  Kuličky mají v sobě vnitřní kuličky, které se při pohybu chvějí. Kuličky jsou vodotěsné, cvičit tedy můžete i ve vodě.
Balení obsahuje 3 druhy kuliček:

jedna kulička – délka 135 mm, průměr 36 mm, váha 49 g

dvě kuličky (malá velikost) – délka 162 mm, průměr 28 mm, váha 75 g

dvě kuličky (velké) – délka 170 mm, průměr 32 mm, váha 95 g

Minimální průměr

2.8 cm

Maximální průměr

3.6 cm

Použitelná délka

0 cm

Celková délka

17 cm

Barva

Růžová

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Vagina

Výrobce

SVAKOM

Materiál

Silikon

Skupina materiálu

Silikon

Povrch

Hladký

Vlastnost

Speciální pohyb, Vodotěsný