Magic Motion Kegel coach Vibrační vajíčko

Hodnocení 0 z 5

1 699 

Vajíčko s kegelovými cviky pro posílení pánevního dna prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu.

Není skladem

Vajíčko s kegelovými cviky pro posílení pánevního dna prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu.

 

Chytré vibrační vajíčko Magic Motion Kegel coach je určeno především pro trénink svalů pánevního dna. Spojte účinné Kegelovy cviky se zábavnou formou cvičení prostřednictvím speciální aplikace v mobilním zařízení. Vajíčko není velké, je vhodné i pro začátečníky. Cvičební programy začínají od nejjednodušších cviků a podle vaší formy postupují k těžším cvičením. Záleží jen na vás, jak často budete trénovat. Posilování je více účinné, když se provádí kratší dobu, ale pravidelně. Stačí cca 15 minut, ale ideálně denně. Samozřejmě i cvičení párkrát týdně má smysl, ale pevnost svalů se bude zlepšovat pomaleji. S vajíčkem si po cvičení můžete užít i odpočinkové vzrušující erotické chvilky.

Chytrý trenažér Kegelových cviků i pro začátečníky
Patentované citlivé senzory a zpětná vazba mačkání v reálném čase
Chytré školení s aplikací Magic Kegel
S vícebodovými patentovanými filmovými senzory

Materiál: silikon/ABSVelikost: průměr 30×58 (190) mmHmotnost: 36 gDoba nabíjení: 90 minutMaximální nepřetržité použití: 150 minut
O aplikaci Magic-Kegel:- Stahujte zdarma prostřednictvím App Store/Google Play (automatické aktualizace dostáváte pravidelně)- Funguje na iPhone 4S a Android 4.3 s Bluetooth 4.0 (a všechny vyšší modely včetně tabletů)- Aplikace v současné době obsahuje 6 profesionálních tréninků a 8 vibračních vzorců- Sval pánevního dna můžete trénovat jednoduše hraním zábavných her v aplikaci
Zprovoznění aplikace: Stáhněte si aplikaci do svého mobilního zařízení. Aplikace po vás bude vyžadovat povolení k připojení Bluetooth. Zapněte hračku delším přidržením tlačítka a ta se následně spáruje se spuštěnou aplikací. Aplikace vám navrhne registraci, ale tu můžete ignorovat a zavřít. Ovládání hračky z vašeho telefonu bude i tak bez problémů funkční. Bez registrace se nemůžete připojit na chat a nemůžete přizvat k připojení partnera z jeho mobilního zařízení. Registrovat se můžete kdykoliv dodatečně.
Recenze vibračního vajíčka Magic Motion Kegel coach
Testerka Monika: „Tohle vibrační vajíčko bych doporučila spíše ženám před porodem, protože pánevní dno je třeba posilovat i preventivně, anebo po jednom dítěti, pro mě je lepší vajíčko větších rozměrů. Když opomenu aplikaci, je to vajíčko samo o sobě příjemné na trénování pánevního dna a posilování svalů, žena pak lépe zjistí, jak správně svaly zatíná a jak silně… resp. donutí ji to silněji zatnout tak, aby se vajíčko rozvibrovalo. Vajíčko jsem už objednala své nejlepší kamarádce pod Stromeček, protože opravdu oceňuji, že je vidět progres!“Celou recenzi najdete na našem blogu.

Výrobce

Magic Motion

Maximální průměr

3 cm

Použitelná délka

5.8 cm

Celková délka

19 cm

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Vagina

Materiál

Silikon

Skupina materiálu

Silikon

Napájení

Dobíjecí akumulátor (USB)

Povrch

Hladký

Ovládání

Na těle produktu, Mobilní aplikací

Vlastnost

Voděodolný, Vibrační, Dálkové ovládání