Magic Motion Vini Vibrační vajíčko

1 010 

Vajíčko s ovládáním přes aplikaci v mobilním telefonu nebo tabletu.

Vajíčko s ovládáním přes aplikaci v mobilním telefonu nebo tabletu.

 

Buďte ovládáni bez ohledu na to, kde jste, s naší aplikací Magic Motion. Praktické vibrační vajíčko pro klitorální a vaginální stimulaci, které lze snadno ovládat jediným tlačítkem. S touto hračkou si můžete hrát podle nálady sama nebo s vaším partnerem. Stačí, když si vy i váš partner spustíte aplikaci a vy partnera přizvete a povolíte připojení.
Vajíčko má velmi příjemný tvar. Lehce zplošťělá horní část se perfektně přizpůsobí vašemu tělu. Povrch vajíčka je z jemného příjemného silikonu. Tento mini vibrátor je dobíjecí přes USB a poskytuje silné vibrace v rozsahu 7 vibračních módů. Vunguje jak v režimu bez mobilní aplikace – off line (pomocí tlačítka) nebo přes mobilní aplikaci Magic Motion. S aplikací můžete vajíčko ovládat mnoha způsoby. Vibrace můžete  řídit hudbou, dotekem nebo zkuste hlasové ovládání.  Aplikace může reagovat na hlas vašeho partnera nebo na zvuky ve vašem okolí. Zvolte si některý z přednastavených vibračních programů nebo si vytvořte vlastní vibrace. Zkuste i pohybový sensor. 
Rozměry: 2,7 x 3,7 cm
Dobíjecí kabel je součástí balení. Voděodolnost IPX6 – není určeno k ponoření ve vodě, pouze omývání nebo sprcha.
Upozornění: Vibrátor je silikonový, používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi!
K ovládání vajíčka se používá aplikace Magic Motion. Tato aplikace je zdarma a je určena pro Android i iOS. Na YouTube jsou k dispozici videa s návodem, jak aplikaci stáhnout do mobillního zařízení a následně spárovat s jakoukoliv erotickou pomůckou určenou pro tuto aplikaci.
 O aplikaci Magic Motion:- Stažení zdarma z App Store / Google Play (automaticky aktualizováno o nejnovější funkce)- Funguje od iPhone 4S nebo Android 4.3 s Bluetooth 4.0(a všechny novější modely včetně tabletů)- Kouzelný pohyb prostřednictvím hudby, pohybu, zvuku, dotyku atd …- Hrajte hry prostřednictvím chatu přes Wi-Fi(Skype / WhatsApp / WeChat)
Zprovoznění aplikace: Stáhněte si aplikaci do svého mobilního zařízení. Aplikace po vás bude vyžadovat povolení k připojení Bluetooth. Zapněte hračku delším přidržením tlačítka a ta se následně spáruje se spuštěnou aplikací. Aplikace vám navrhne registraci, ale tu můžete ignorovat a zavřít. Ovládání hračky z vašeho telefonu bude i tak bez problémů funkční. Bez registrace se nemůžete připojit na chat a nemůžete přizvat k připojení partnera z jeho mobilního zařízení. Registrovat se můžete kdykoliv dodatečně.

Výrobce

Magic Motion

Maximální průměr

3.7 cm

Minimální průměr

2.7 cm

Použitelná délka

9.5 cm

Celková délka

24 cm

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Klitoris, Vagina

Materiál

Silikon

Skupina materiálu

Silikon

Napájení

Dobíjecí akumulátor (USB)

Ovládání

Mobilní aplikací, Na těle produktu

Vlastnost

Dálkové ovládání, Vibrační, Voděodolný