Fifty Shades of Grey Tighten and Tense

469 

Těžší silikonové venušiny kuličky pro posílení svalstva, další kousek z kolekce Padesát odstínů šedi.

Katalogové číslo: 5060428804906 Kategorie: ,

Těžší silikonové venušiny kuličky pro posílení svalstva, další kousek z kolekce Padesát odstínů šedi.

 

Uveďte své erotické fantazie do reality s Venušinými kuličkami z  kolekce  výrobků Padesáti odstínů šedi.
Venušiny kuličky si zamilujete, nejen pro jejich využití během erotických hrátek, ale také pro jejich zdravotní účinky. Všeobecně je tento druh výrobku známý jako pomůcka pro tzv. Kegelovy cviky, tj. posilování svalů pánevního dna. Neváhejte s jejich použitím ať již po porodu nebo při problémech s únikem moči.
Použití je snadné.  Obě kuličky se zavedou do vagíny.  Celková délka výrobku je 17 cm, část určená pro vložení do vagíny je 9,5 cm. Vnější část je tedy dostatečně pevná a  dlouhá. Kuličky tak můžete kdykoliv bezpečně z těla vytáhnout.  V případě potřeby kuličky potřete lubrikačním gelem na vodní bázi.  Jednoduchým cvičením založeným na zatínání svalů pánevního dna docílíte překvapujících výsledků. Pravidelné cvičení zlepší nejen vaše zdraví, ale i vaše sexuální prožitky. Váš orgasmus i jeho délka se může díky cvičení zlepšit a zintenzivnit.
Obě kuličky váží dohromady 70 g, každá má průměr 3,4 cm. Kuličky jsou obaleny jemným silikonem.  Povrch je sametově jemný, snadno se udržuje a díky vysoce kvalitnímu silikonu nevyvolává používání kuliček žádné alergické reakce. Při jejich nošení budete při jakémkoliv  pohybu  cítit, jak se kuličky uvnitř pohybují, protože kuličky způsobují jemné vibrace.
Tento produkt je součástí oficiální série Fifty Shades of Grey, která je schválená samotnou autorkou tohoto románu E.L. James (román je součástí trilogie Fifty Shades).

Minimální průměr

0 cm

Maximální průměr

3.4 cm

Použitelná délka

0 cm

Celková délka

17 cm

Hmotnost

70 g

Barva

Černá

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Vagina

Výrobce

Fifty Shades

Materiál

Silikon

Skupina materiálu

Silikon

Povrch

Hladký