BOOM HEIDI luxusní set venušiných kuliček

1 199 

Set nevibračních venušiných kuliček a vibračních kuliček.

Katalogové číslo: 8594072765117 Kategorie: ,

Set nevibračních venušiných kuliček a vibračních kuliček.

 

Tréning svalů pánevního dna nebo spousta potěšení? Díky tomuto luxusnímu setu budete mít obojí. 
V setu najdete kuličky různé váhy – jednoduchou a dvojitou nevibrační venušinu kuličku a vibrační dvojitou kuličku s dobíjecí baterií. Vibrační kulička má dálkové ovládání. Všechny kuličky jsou vyrobené z jemného silikonu nejvyšší kvality.
jednoduchá venušina kulička: hmotnost 70 g; průměr 3,4 cm, celková délka i s poutkem 14,3 cm. Kulička má uvnitř další kuličku, která se při pohybu pohybuje. Tento pohyb vyvolává příjemné pocity a také vás při cvičení ujistí, že vaše posilování svalů pánevního dna je prováděno správně. 
dvojitá venušina kulička: hmotnost 95 g; max. průměr 3,4 cm, celková délka i s poutkem 16,8 cm. Kuličky mají uvnitř další kuličky, které se při pohybu pohybují.
vibrační dvojitá venušina kulička: je dobíjecí, USB kabel najdete v balení. Hmotnost vibrační kuličky je 65 g, průměr max. 3,7 cm, celková délka i s poutkem 16,9 cm. Tato kulička nemá vnitřní kuličku. Na výběr je 10 vibračních módů. Vibrace se zapínají tlačítkem, které je přímo na kuličkách. Tímto tlačítkem se také dají nastavit vibrační módy. Pro pohodlné ovládání a přepínání vibračních módů slouží dálkové ovládání. To funguje na baterii CR2032 (je součástí balení). Vychutnejte si hrátky s partnerem, půjčte mu dálkové ovládání, aby on sám přepínal vibrace.
Na povrchu všech výrobků v tomto setu najdete překvapení. Jednoduchá kulička má vzor skořápky opravdového vajíčka, dvojitá kulička připomíná kuře klubající se ze skořápky a vibrační kulička  –  to už je dokonalé kuře s křídly a zobáčkem. 
Ověření zdravotní nezávadnosti výrobku Státním zdravotním ústavem
Na žádost výrobce byl výrobek testován Státním  zdravotním ústavem a byl na něho zpracován odborný posudek ke zdravotní nezávadnosti.Předmětem posouzení bylo stanovení možných nežádoucích biologických účinků materiálu při styku s pokožkou.  Na základě předložené dokumentace, chemického vyšetření a stanovení cytotoxicity byl stanoven závěr, že výrobek je bezpečný pro lidské zdraví při styku s kůží a není toxický pro buňky tkáňové kultury.
Odborný posudek ke zdravotní nezávadnosti výrobku vydal Státní zdravotní ústav pod číslem protokolu SZÚ/11559/2021; 394-187-21
 
 

Výrobce

BOOM

Minimální průměr

3 cm

Maximální průměr

3.7 cm

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Vagina

Materiál

Silikon + ABS

Skupina materiálu

Plast, Silikon

Napájení

CR 2032, Dobíjecí akumulátor (USB)

Ovládání

Dálkové bezdrátové, Na těle produktu

Barva

Fialová