Romant Tulip posilovací sada Venušiných kuliček různé váhy

999 

Naprosto jedinečná sada Venušiných kuliček různé váhy od 40 -130 g

Katalogové číslo: 8594072761478 Kategorie: ,

Naprosto jedinečná sada Venušiných kuliček různé váhy od 40 -130 g

 

Úžasná sada Venušiných kuliček, která potěší nejen vaše intimní místa a svaly pánevního dna, ale také vaše oko.
Když otevřete krabičku, jako byste před sebou měla kytici různobarevných tulipánů. Ano, tyto Venušiny kuličky vypadají jako květy tulipánů. Pro lepší orientaci má každá kulička jinou barvu a její váha je uvedena na konci „stonku“.
Kuličky jsou celé vyrobeny z jemného silikonu a jejich váhové rozpětí je úctyhodné. Kromě nejtěžší kuličky mají všechny ostatní uvnitř ještě další kuličku, která se při pohybu hýbe. To může být velmi příjemné. Nebo pokud kuličky používáte při posilování svalů pánevního dna, tak vám tento pohyb a zvuk (vnitřní kulička zachrastí) oznámí, že svaly pánevního dna posilujete správně. Úzká špička každé kuličky zajistí, že její zavádění do vaginy je velmi snadné. 
Všechny kuličky jsou stejně velké. Průměr mají 3,3 cm, délka samotné kuličky je 6,5 cm. Délka celého výrobku, tj. kulička i se silikonovou šňůrkou, je 18,4 cm. Kuličky mají váhu 40, 60, 80, 95,110 a 130 g. To je fantastické, můžete začít s kuličkou nejmenší váhy a postupným cvičením se propracovat až k mistrovskému stupni –  kuličce o váze 130 g.
Pár slov z oddělení nákupu:Po této sadě jsme „pošilhávali“ několik měsíců, testovali jsme vzorky, váhali. Hlavně již poněkud vyšší cena ve srovnání s klasickými Venušinými kuličkami nás od zařazení produktu odrazovala. Stále nám však v sortimentu chyběla větší sada na posilování svalů pánevního dna, pro klientky, které by chtěly a dokázaly využít ty váhy, které kolekce nabízí. Tedy 40g pro začátky až po 130g pro cvičení ve vyšších úrovních.
Nakonec jsme ale s výrobcem vyjednali zabalení do pěkné kazety za stejnou cenu jako plastový obal a bylo rozhodnuto. Kuličky jsou opravdu krásné, sametově jemný silikon, vzhled tulipánu, příjemné barvy. Rozhodně se není z našeho pohledu za co stydět, krásný produkt. 

Maximální průměr

3.3 cm

Celková délka

18.4 cm

Barva

Mix

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Vagina

Materiál

Silikon

Skupina materiálu

Silikon

Povrch

Hladký

Výrobce

ROMANT

Vlastnost

Voděodolný