VIVE Aika Vibrační vajíčko a vibrátor na klitoris 2v1 – fialový

1 759 

Unikátní vibrační vajíčko a stimulace klitorisu vibracemi a pulzacemi. S dálkovým ovladačem.

Katalogové číslo: 7423522537534 Kategorie: ,

Unikátní vibrační vajíčko a stimulace klitorisu vibracemi a pulzacemi. S dálkovým ovladačem.

 

Velmi unikátní hračka od značky Vive! Vibrační vajíčko pěkně vyplní vagínu a díky tomu se dotýká i bodu G. Vibrátor a pulzátor z vnější části krásně přilehne na klitoris a kromě vibrací jej bude masírovat jemnými pulzacemi. Každý motorek spouštíte zvlášť, což umožňuje mnoho kombinací a opravdu dlouhé erotické hraní.
Díky dvěma inovativním motorům nové generace F1 a jejich pokročilým technologiím (motorky lze nezávisle ovládat buď na vibrátoru nebo dálkovým ovládáním) je tato hračka špičkou! Na jednom konci vibrační motor NG F1 pro váš bod G má 10 vibračních režimů a na druhém konci totéž motor NG F1 Pulse-Wave, který masíruje váš klitoris. To znamená, že si můžete svou hračku nastavit až na 100 různých kombinací.
Vyrobeno ze 100 % hedvábně hladkého lékařského silikonu (hypoalergenní), je zcela vodotěsný (IPX7) a extrémně tichý při hlučnosti pod 60 dB. Nabíjí se přes USB kabel a magnetické kontakty (Lithium-iontová baterie ve vibrátoru i dálkovém ovladači). Při plném nabití vám poskytne 40 minut vášnivého hraní. Stačí zapojit, nabít a hrát!
Až se přiblížíte k vyvrcholení stačí jediný dotek speciálního funkčního tlačítka, které okamžitě uvede oba motorky do plného výkonu/rychlosti a co je důležitější, přivede vás k zemětřesivému orgasmu. 

Výrobce

VIVE

Použitelná délka

9 cm

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Bod G, Klitoris, Vagina

Materiál

Silikon

Skupina materiálu

Silikon

Napájení

Dobíjecí akumulátor (USB)

Ovládání

Dálkové bezdrátové, Na těle produktu

Povrch

Hladký

Vlastnost

Dálkové ovládání, Oboustranný, Vibrační, Vodotěsný

Barva

Fialová