Pretty Love Elvira Venušiny kuličky – růžové

1 195 

Dvoumotorové vibrační venušiny kuličky s ovládáním přes aplikaci.

Dvoumotorové vibrační venušiny kuličky s ovládáním přes aplikaci.

 

Procvičovat pánevní svaly a přitom se bavit a vzrušovat se až k orgasmu? Vibrační vajíčko Elvira vám dopřeje toto vše najednou. Trénujte svou vagínu a užijte si i zábavu s vibračními silikonovými kuličkami Pretty Love 12 Function. Tato hračka je vyjímečná tím, že obsahuje 2 vibrační motorky najednou – v každé kuličce je umístěn jeden.
Nechte sebe nebo dokonce svého partnera experimentovat a ovládat 12 vibračních funkcí, které zahrnují řadu rychlostí a vibračních módů pro intenzivní vnitřní pocity. Objevte a používejte některý z 12 přednastavených režimů, nebo si vytvořte vlastní pomocí bezplatné aplikace ovládané mobilním telefonem. Dopřejte svým kegelovým svalům trénink a potěšení, které si zaslouží, pomocí vibrujících kuliček Kegel.
Celková délka hračky je 14,5 cm, maximální průměr kuliček 3,2 cm. Kuličky jsou silikonové, dobíjecí (USB kabel je součástí balení) a voděodolné.
Upozornění: K silikonovým erotickým hračkám používejte výhradně lubrikační gely na vodní bázi a nebo speciální lubrikanty určené k používání s pomůckami ze silikonu.

Výrobce

Pretty Love

Maximální průměr

3.2 cm

Celková délka

14.5 cm

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Vagina

Materiál

Silikon

Skupina materiálu

Silikon

Povrch

Hladký

Ovládání

Mobilní aplikací

Napájení

Dobíjecí akumulátor (USB)

Vlastnost

Vibrační, Voděodolný

Barva

Růžová