venušiny kuličky

Silikonové, kovové venušiny kuličky a další materiály

Materiál má velký vliv na to, jaké kuličky jsou. Třeba kovové venušiny kuličky jsou většinou náročnější. Ideální pro pokročilé ženy s pevnějšími svaly. Bývají těžké. Jejích ohromnou výhodou je to, že si můžete hrát s jejich teplotou. Nahřát je nebo zchladit. Obojí stojí za to. Kovové kuličky ale mají i své minusy, nejsou tak hygienické (obvykle mají provázky a ty jsou nehygienické) a také většinou nemají žádné vibrace (ale vzrušující jsou i bez nich díky své váze). Jsou ideální pro posilování pánevního dna. A masturbaci.

Pokud vám nevyhovuje nehygieničnost kovových kuliček, ty nejlepší venušiny kuličky pro vás jsou silikonové kuličky. Ty jsou velmi hygienické. Silikon je neporézní, což znamená, že se v něm neuchytávají žádné bakterie. Stačí opláchnout, umýt mýdlem, hotovo. Tedy to se bavíme o celosilikonových kuličkách, pokud mají mezi kuličkami provázky, budou mít ten samý problém jako kovové kuličky.

Dále se prodávají plastové kuličky, ty bývají nejlevnější a ještě méně hygienické než kovové kuličky. Na druhou stranu obvykle lépe přenášejí vibrace než silikon, ale musíte být hodně citlivá, aby to pro vás byl rozdíl. Občas narazíte na zajímavosti, jako jsou skleněné kuličky (obvykle však nemají provázky, jsou to jen samostatné kuličky, vhodné pro velmi pokročilé ženy) a pravděpodobně najdete i jiné zajímavé pikantnosti.

Svět venušiných kuliček je různorodý a rozhodně stojí za objevování. Kvůli zábavě, skvělému vlivu na zdraví i na sexuální život.

Vyberte si s námi ty nejlepší venušiny kuličky a užijte si svou zdravou sexualitu.