Perifit App controle pelvic floor trainer Pink

4 499 

Pomůcka pro posilování svalů pánevního dna zábavnou formou v propojení s interaktivní aplikací v mobilním telefonu.

Katalogové číslo: 7109615470598 Kategorie: ,

Pomůcka pro posilování svalů pánevního dna zábavnou formou v propojení s interaktivní aplikací v mobilním telefonu.

 

Perifit je nový revoluční systém pro trénink svalů pánevního dna. Nyní můžete dělat Kegelova cvičení zábavným a inovativním způsobem pomocí bezplatné aplikace PeriFit (v angličtině). Cvičení má 6 tréninkových programů zakomponovaných do graficky zábavných her. Hry ovládáte zatínáním a povolováním svalů. Díky této hravé formě vydržíte cvičit podstatně déle a efektivněji, než běžným cvičením. Hry mají více úrovní, to vám umožní pracovat na silnějších svalech pánevního dna svým vlastním tempem a s ohledem na fyzický stav. Nepohodlí, jako je nežádoucí inkontinence, prolaps cervixu nebo slabá vaginální stěna, lze vyřešit i pravidelným tréninkem. Tato pomůcka byla vyvinuta ve spolupráci s lékaři.
Perifit Kegel Excerciser má ergonomický design pro bezproblémové zavedení. Je vyroben z měkkého silikonu bezpečného pro tělo. Horní a střední část kegelu má senzory, které přesně registrují, jak jsou cvičení prováděna. Špička má připojení Bluetooth Low Energy, které přenáší požadované informace do aplikace. Perifit je bezpečný, normální signál WiFi nebo mobilní síť je stokrát silnější než signál v této pomůcce. V aplikaci můžete snadno sledovat všechny své osobní výsledky a pokrok. To vám udrží motivací a pomůže vám dosáhnout vašich cílů ještě rychleji. Perifit Kegel Excerciser je dodáván v krásném balení spolu s rozsáhlým anglickým manuálem.
Kegel trenér je vodotěsný. Nemusíte si dělat starosti s bateriemi nebo ztracenými nabíjecími kabely: Perifit má malou vestavěnou baterii, která vydrží až 10 let. Silikonový trenér kegel se snadno čistí jemným antibakteriálním mýdlem a vlažnou vodou nebo čističem hraček.
Pro snažší zavádění používejte lubrikační gel na vodní bázi. Pouze gely na vodní bázi jsou vhodné pro použití s erotickými pomůckami ze silikonu.
Věnujte chvilku inspirujícímu videu. V hlavní roli s Perifit App controle pelvic floor trainer
 

Maximální průměr

2.8 cm

Použitelná délka

8.5 cm

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Vagina

Materiál

Silikon

Skupina materiálu

Silikon

Povrch

Hladký

Ovládání

Mobilní aplikací

Barva

Růžová