BOOM Victoria převratný produkt na posilování pánevního dna

1 399 

Pulzační a vibrační kuličky, které aktivně posilují pánevní dno. Revoluční produkt od značky BOOM.

Katalogové číslo: 8594072765148 Kategorie: ,

Pulzační a vibrační kuličky, které aktivně posilují pánevní dno. Revoluční produkt od značky BOOM.

 

Značka BOOM přináší jedinečný, patentovaný a dle našeho soudu revoluční produkt. Ve zkratce, v principu jde o „Venušiny kuličky“, které aktivně posilují svaly pánevního dna, zatím co uživatelka odpočívá. Představte si to třeba tak, že ležíte doma na pohovce, koukáte na televizi a posilujete. Nezní to skvěle? Pojďme se podrobněji podívat, jak to funguje.
Jak fungují běžné Venušiny kuličky?Venušiny kuličky jsou zařízení, kde uvnitř duté větší kuličky je druhá, menší, zpravidla kovová a těžší kulička, která při pohybu celého zařízení naráží do stěny kuličky vetší a tím dochází k otřesu, vibraci, nebo záchvěvu, je asi jedno jak tomu budeme říkat. Princip je jasný. Jak se pohneme, dojde k pohybu těžší kuličky v dutém prostoru a to způsobuje otřesy. Ty se, pokud je pochopitelně zařízení uvnitř pochvy, přenášejí na aparát závěsu dělohy a na pánevní svalstvo. To na záchvěvy reaguje reflexními stahy, které si uživatelka ani neuvědomuje, nemá je vědomě pod kontrolou a tak dochází ke stahování a povolování svalů pánevního dna, cvičení. Na první pohled jednoduché, ale aby to fungovalo, musí se uživatelka poměrně významně pohybovat. Ideálně, respektive minimálně chůze, ideálně běh, tanec, nebo cvičení typu Zumba. Jinými slovy musíte aktivně cvičit. 
V čem je VICTORIA jiná, unikátní?Victoria má rovněž větší kuličku, uvnitř které se pohybuje ta menší. Zásadní rozdíl je v tom, že Victoria umí vnitřní kuličkou pohybovat pomocí magnetické energie, tedy bez toho aniž by se uživatelka jakkoliv pohybovala. Prostě, magnet kuličku přitáhne, ta narazí na stěnu vnější kuličky, způsobí dost znatelný otřes, magnet kuličku pustí, ta se vrátí na své původní místo a proces se opakuje, znovu a znovu. BUM BUM BUM … vy sedíte, chodíte nebo dokonce pasivně ležíte na pohovce a Victorie posiluje vaše pánevní dno. Revoluční výrobek, nemyslíte?
Po cvičení by měla přijít fáze relaxace, čas pro potěšení. To zajistí Victorie také, k dispozici je několik vibračních programů, ty můžete ovládat pomocí dálkového ovladače. Že tento systém nabízí nesčetné možnosti zábavy, jistě znáte od jiných našich produktů. Jen namátkou tip: zkuste půjčit ovladač vašemu partnerovi, partnerce, kamarádce, spolužákovi? Uvidíte co to vyvolá 😀 A upřímně, až budete stát na pokladně supermarketu a nebudete vědět, kdy vám to spustí … to napětí a vzrušení na obou stranách je úžasné.
Vyzkoušeli jsme osobně i na přátelíchMy jsme z Victorie nadšení. Zkoušeli jsme ji samozřejmě jako většinu produktů osobně. Prototypy jsme rozdali pár známým, které měly pánevní dno ve stavu, že trpěly inkontinencí v podstatě při každém větším pohybu, při sportu. Po třech týdnech problémy významně ustoupily, po dvou měsících v podstatě zmizely.
Victoria má dobíjecí baterii, magnetická nabíječka je součástí balení. Kontakty nabíječky se přikládají ke kontaktům na kovovém konci šňůrky. Kuličky mají jedno tlačítko přímo na výrobku, pro pohodlné ovládání je součástí výrobku malý plastový bezdrátový dálkový ovladač, který má dosah až 10 metrů. Ovladač funguje na baterii CR 2032, která je také součástí balení.
Ověření zdravotní nezávadnosti výrobku Státním zdravotním ústavemNa žádost výrobce byl výrobek testován Státním  zdravotním ústavem a byl na něho zpracován odborný posudek ke zdravotní nezávadnosti.Předmětem posouzení bylo stanovení možných nežádoucích biologických účinků materiálu při styku s pokožkou.  Na základě předložené dokumentace, chemického vyšetření a stanovení cytotoxicity byl stanoven závěr, že výrobek je bezpečný pro lidské zdraví při styku s kůží a není toxický pro buňky tkáňové kultury.
Odborný posudek ke zdravotní nezávadnosti výrobku vydal Státní zdravotní ústav pod číslem protokolu SZÚ/08777/2021; 283-187-21

Výrobce

BOOM

Maximální průměr

3.5 cm

Celková délka

22 cm

Použitelná délka

9 cm

Pohlaví

Žena

Erotogenní zóna

Vagina

Vlastnost

Dálkové ovládání, Speciální pohyb, Vibrační, Vodotěsný

Materiál

Silikon + ABS

Skupina materiálu

Plast, Silikon

Napájení

Dobíjecí akumulátor (USB)

Ovládání

Dálkové bezdrátové, Na těle produktu

Povrch

Hladký