Ben-wa kuličky set 6 ks – stříbrný

862 

Set 6 ks kovových kuliček pro posilování poševních svalů a svalů pánevního dna.

Katalogové číslo: 8714273308245 Kategorie:

Set 6 ks kovových kuliček pro posilování poševních svalů a svalů pánevního dna.

 

Využijte tajemství Dálného východu známe po stovky let a vyzkoušejte tyto elegantní kuličky, které budou sloužit pro posílení poševních svalů, díky čemuž zlepšíte nejen své vlastní zdraví, ale zintenzivníte prožitek ze sexu pro sebe i partnera.

Posílené poševní svaly také pomáhání zlepšit celkové postavení orgánů v těle a můžou tak sekundárně mít kladný vliv na snahu počít dítě a především pomáhají proti inkontinenci, tzv. samovolném úniku moči, který trápí ženy po porodu či starší ženy. Udělejte něco pro své zdraví s těmito krásnými kuličkami, se kterými bude radost si hrát!

Navíc nikdo nepozná vaše tajemství, jsou dokonale nenápadné!Exkluzivně získáte v setu celkem 3 páry kuliček, které se liší hmotností a velikostí, můžete je tak střídat podle chuti, ale také podle vašich stále se zlepšujících schopností kuličky udržet. Více vytrénované svaly znamenají použití těžších kuliček!

Tip: Tyto kuličky patří mezi vyšší váhovou kategorii, a proto je doporučujeme pro ženy, které již mají poševní svaly trochu vytrénované.

Váha (1ks): nejmenší 28 gramů, průměr 1,9 cmstřední 44 gramů, průměr 2,2 cmnejvětší 65 gramů, průměr 2,5 cmJak se používají?Kuličky postupně jednoduše zasunete do vagíny (můžete kombinovat i různé velikosti). Doporučujeme si vzít kalhotky během používání kuliček, aby vám nevypadly na podlahu a nerozbily se. Vyndání je snadné, stačí povolit svaly, případně lehce zatlačit. Kuličky nemohou nikam zapadnout, jejich vyndání je opravdu snadné. Kuličky NIKDY nezavádějte do análu.

Minimální průměr

1.9 cm

Maximální průměr

2.5 cm

Použitelná délka

0 cm

Celková délka

0 cm

Pohlaví

Žena

Barva

Stříbrná

Erotogenní zóna

Vagina

Výrobce

Shot Toys Deluxe

Materiál

Chirurgická ocel

Skupina materiálu

Kov

Povrch

Hladký

Vlastnost

Vodotěsný